Застосування компресійних холодильних агрегатів в якості джерела холоду кліматичних систем в усіх випадках передбачає наявність електричної енергії і певних температурних умов при експлуатації.
Магурян Н. С. Розробка і обґрунтування схемних рішень систем охолодження та опалення з використанням сонячної енергії та температурного потенціалу атмосферного повітря / Н. С. Магурян ; наук. кер. О. С. Тітлов // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 423–424.
системи охолодження, системи опалення, сонячна енергія, атмосферне повітря