Удосконалення технології очищення повітря при виробництві фасованих питних вод

Органолептичні (естетичні) показники якості води досить часто є визначальними при оцінці пересічним споживачем якості питної води. Саме тому, незважаючи на запевнення фахівців про відповідність показників якості водопровідної води вимогам державних та міжнародних нормативних документів, негативну оцінку такої води споживачі обґрунтовують наявністю у неї запаху хлору.
Скліфос Г.В. Удосконалення технології очищення повітря при виробництві фасованих питних вод / Г.В. Скліфос ; наук. кер. Т.В. Стрікаленко // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б.В. Єгоров, заст. гол. ред. Л.В. Капрельянц, Н.М. Поварова, відп. ред. Г.М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2016. – с. 158.
питна вода, фасовані питні води, технологія очищення повітря, якість питної води