Самостійна робота студента – це основний засіб оволодіння навчальним матеріалом під керівництвом викладача у час, вільний від обов’язкових навчальних занять. Завданням самостійної роботи з дисципліни «Аудит» є дослідження основних положень та особливостей організації аудиторської діяльності, її планування, проведення аудиту, документування та узагальнення його результатів, укладання аудиторських висновків, вивчення особливості проведення аудиту активів та пасивів, фінансової звітності та аудитів спеціального призначення.
Ткачук, Г.О. Самостійна робота студентів як фактор становлення професійної компетенції майбутніх аудиторів / Г.О. Ткачук, Л.В. Іванченкова // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 40.
самостійна робота студентів, професійна компетенція, майбутні аудитори