94459 Установка для одержання питної води із повітря в період інсоляції

Установка для одержання питної води із повітря в період інсоляції, що містить сполучені між собою системою трубопроводів інсолятор, повітроохолоджувач-конденсатор з осьовим вентилятором та резервуар питної води, яка відрізняється тим, що додатково містить відцентровий нагнітач пари холодоагенту з пневмоприводом, накопичувач перегрітої пари холодоагенту, конденсатор холодоагенту з осьовим вентилятором, ресивер рідкого холодоагенту, дросельний вентиль, ручну помпу, колектор пари високого тиску та колектор відпрацьованої пари, при цьому відцентровий нагнітач пари холодоагенту сполучений з повітроохолоджувачем-конденсатором, та, через зворотній клапан - з інсолятором, який сполучений з накопичувачем перегрітої пари холодоагенту та ручною помпою, накопичувач перегрітої пари холодоагенту сполучений з колектором пари високого тиску, який сполучений з пневмоприводом відцентрового нагнітача пари холодоагенту, пневмоприводом осьового вентилятора конденсатора холодоагенту та пневмоприводом осьового вентилятора повітроохолоджувача-конденсатора, пневмоприводи осьових вентиляторів та відцентрового нагнітача пари холодоагенту сполучені з колектором відпрацьованої пари, який сполучений з конденсатором холодоагенту, а конденсатор холодоагенту сполучений з ресивером рідкого холодоагенту, який через дросельний вентиль сполучений з повітроохолоджувачем-конденсатором, який через водяний фільтр сполучений з резервуаром питної води.
Пат. на корисну модель 94459 Україна, МПК (2014.01) Е03В 3/00, Е03В 3/28 (2006.01). Установка для одержання питної води із повітря в період інсоляції / Притула В. В., Русов Є. Х., Гоголь М. І., Желязко Ф. С., Гоголь О. М. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. - № u201406623 ; заявл. 13.06.2014 ; опубл. 10.11.2014, Бюл. № 21.
питна вода, інсоляція, одержання питної води із повітря, інсолятор, повітроохолоджувач-конденсатор, осьовий вентилятор, відцентровий нагнітач пари, холодоагент, накопичувач перегрітої пари, конденсатор холодоагенту, ресивер рідкого холодоагенту, дросельний вентиль, ручна помпа, колектор пари високого тиску, колектор відпрацьованої пари