Дистанційне навчання: проблеми і перспективи

Сьогодні українці прагнуть отримувати знання не тільки традиційно, використовуючи денну та заочну форми навчання, але й дистанційно в режимі онлайн, не виходячи з дому. Багато платних онлайн-програм є за кордоном, наприклад в США: в Пенсильванському університеті, університетах Іллінойсу, Алабами, Арізони, Вісконсіна. Отримати диплом в режимі онлайн зарубіжні вузи пропонують і українцям.
Колесніченко, С.Л. Дистанційне навчання: проблеми і перспективи / С.Л. Колесніченко, А.Д. Салавеліс // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 189-190. – Бібліогр.: 4 назв.
дистанційне навчання, проблеми дистанційного навчання, перспективи дистанційного навчання