Розглянуто фізичне виховання в Одеській національній академії харчових технологій. Воно проводиться протягом двох років навчання і здійснюється у трьох формах, які взаємопов`язані, доповнюють одна одну і являють собою єдиний процес фізичного виховання.
Гончарук, В. В. Сучасні проблеми і перспективи розвитку фізичного виховання при вирішенні питання укріплення здоров’я студентської молоді / В. В. Гончарук, Т. В. Волкова // Педагогіка здоров’я : зб. наук. пр. VІІ Всеукр. наук.-практ. конф., Чернігів, 7–8 квіт. 2017 р. / Чернігів. нац. технол. ун-т. – Чернігів, 2017. – Т. 2. – С. 123–126. – Бібліогр.: 4 назв.
фізичне виховання, укріплення здоров’я, студенти