Автори
Odesa National Technological University
Збірник містить тези доповідей учасників наукового колоквіуму. Обґрунтовано сутність сільсько-міських агломерацій як соціально-просторового утворення, розглянуто різні аспекти функціонування суб’єктів господарювання як гарантів безпечного розвитку цих нових утворень. Видання адресоване науковцям, викладачам, фахівцям, зайнятим у агропромисловій галузі та у сфері державного управління.
The place of economic entities in ensuring the safe development of rural-urban agglomerations = Місце суб’єктів господарювання у забезпеченні безпечного розвитку сільсько-міських агломерацій : materials of the scientific colloquium, Odesa, 26 Nov. 2021 / Odesa National Technological University, Department of Industry Economics. – Odesa : Astroprint, 2021. – 52 p.