На підставі аналізу наукових джерел з теоретичних проблем змішаного навчання, а також практичного досвіду використання Google Cloud Platform систематизовано шляхи запровадження середовища G Suite for edication у фаховому коледжі. Створено докладний календарний план заходів на прикладі ВСП «ОТФК ОНАХТ», розглянуто особливості використання системи G Suite та її основні переваги, шляхи підвищення цифрової компетентності педагогічних працівників, а також труднощі, з якими може зіткнутися навчальний заклад при запровадженні змішаного навчання. Проведене дослідження може значно покращити якість освітнього процесу та систематизувати підхід до проведення такої форми навчання.
Пілотний проєкт запровадження змішаного навчання на базі Google Cloud Platform у фаховому коледжі / Ю. Ю. Суліма, Н. В. Краснієнко, Ю. Є. Суліма, К. В. Сологуб // Інформаційні технології і автоматизація–2020 : зб. доп. XIII Міжнар. наук.-практ. конф., Одеса, 22–23 жовт. 2020 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій, Інститут комп'ютерних систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П. М. Платонова ; орг. ком.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2020. – С. 185–188 : рис. – Бібліогр.: 4 назв.
змішане навчання, Google Cloud Platform, фаховий коледж