Стаття присвячена вирішенню проблеми виховання у студентів валеологічних цінностей у процесі спортивно-масової роботи. У роботі визначено спортивно-масову роботу як спеціально організований процес організації спортивно-масових заходів, спрямований на залучення студентської молоді в фізкультурну діяльність та формування у них ціннісної установки на здоровий спосіб життя.
Струк Б. І. Виховання у студентів ОНАХТ валеологічних цінностей у процесі спортивно-масової роботи / Б. І. Струк, Т. В. Волкова, В. В. Гончарук // Сучасні проблеми фізичного виховання, спорту та здоров’я людини : матеріали ІІІ Міжнар. Інтернет-конф., Одеса, 4–5 листоп. 2019 р. / Південноукр. нац. пед. ун-т ім. К. Д. Ушинського. – Одеса, 2019. – С. 72–78. – Бібліогр.: 5 назв.
студенти, Одеська національна академія харчових технологій, спортивно-масова робота, валеологічні цінності, фізична культура, здоровий спосіб життя