Аналіз програмних засобів автоматизації розробки Web- орієнтованих додатків

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки
Кваліфікаційна робота містить 87 сторінок, 18 рисунків, 6 таблиць, 2 додатків, список джерел з 26 найменування. Тема кваліфікаційної роботи: «Аналіз програмних засобів автоматизації розробки Web-орієнтованих додатків». В даній роботі проводиться опис основних проблем та визначається роль інформаційних технологій в галузі. Проведено аналіз існуючих досліджень та аналогів. Проведено обґрунтування вибору засобу для реалізації програмного засобу. В результаті отримано сучасний і швидкий сайт науково-дослідний інститут Одеського національного технологічного університету. Метою даної роботи є вивчення особливостей засобів автоматизації розробки сайтів та розробка на їх основі програмного продукту у вигляді клієнт – серверного WEB – додатку, який представляє собою ресурс, що містить в собі інформацію про НДІ ОНТУ Об’єктом дослідження є процес отримання нових знань та ресурсів у сфері програмних засобів автоматизації розробки Web-орієнтованих додатків. Предметом дослідження є процес розробки програмного продукту у вигляді клієнт – серверного WEB – додатку, який представляє собою ресурс, що містить в собі інформацію про науково-дослідний інститут Одеського національного технологічного університету. Результатом розробки є WEB – система, яка може бути корисною для вчених ОНТУ та інших організацій, які проводять свої дослідження у напрямках, характерних для ОНТУ.
САЙТ, CMS, PHP, CSS, HTML, ПРОГРАМИ-АНАЛОГИ, СУБД, ІНТЕРФЕЙС ГОЛОВНОЇ СТОРІНКИ, ПРАВА ДОСТУПУ КОРИСТУВАЧІВ