Відповідно до вимог ОПП для напряму підготовки бакалаврів спеціальності «Менеджмент», навчальний процес складає декілька напрямів. Особливе місце в ньому полягає самостійної роботі студентів. Майбутній спеціаліст після закінчення академії повинен мати теоретичні і практичні навички і вміння для прийняття відповідних управлінських рішень.
Ощепков, О.П. Значення самостійної роботи студентів у формуванні прийняття ефективних управлінських рішень / О.П. Ощепков // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 171-172.
самостійна робота студентів, прийняття управлінських рішень, навчальний процес