Стабільний розвиток та високу конкурентоспроможність можуть забезпечити лише екологічні та інноваційні технології, які є так званим органічним, зеленим сільським господарством.
Виробництво екологічно-безпечної продукції як запорука її високої конкурентоспроможності та здорового способу життя / К. В. Стасюкова, Н. М. Богуцька, В. М. Пяткова, І. В. Хавроня // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 444–445.
екологічно-безпечна продукція, конкурентоспроможність, здоровий спосіб життя