Організаційна динамічність навчального процесу

Організаційна динамічність навчального процесу являється важливим аспектом оптимізації підготовки студентів у вищих навчальних закладах на сучасному етапі, сприяє актуалізації знань, що отримують студенти за рахунок посилення практичної спрямованості навчання студентів. В результаті в значній мірі підвищується якість освіти та розширюється компетентність випускників.
Організаційна динамічність навчального процесу / С. В. Сахарова, Т. М. Барабаш, І. С. Бобрікова, Б. О. Рибалов // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 144–147. – Бібліогр.: 4 назв.
навчальний процес, організаційна динамічність, якість освіти