Дослідження впливу щоденного використання гаджетів на здоров’я людини

З інтенсивним зростанням кількості та постійної модифікації мобільних пристроїв – гаджетів щоденно виникає бажання у вчених дослідити їх вплив на щоденне життя та здоров’я людини. Ранок майже кожного починається з філіжанки кави або чаю, не випускаючи мобільного девайсу з рук, адже необхідно перевірити пошту та месенджери, прочитати останні новини та дописи друзів/колег. Спираючись на реальні дані та експерименти, і відбувалися дослідження, як на дане питання дивляться в різних країнах світу, а також з боку лікарів, з боку психологів, з боку компаній розробників.
Шершун, О. О. Дослідження впливу щоденного використання гаджетів на здоров’я людини / О. О. Шершун, О. В. Ольшевська // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 335–336. – Бібліогр.: 2 назв.
здоров’я, вплив гаджетів на здоров'я