Використання редакторів комп’ютерної графіки для створення навчальних відео-роликів

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки
Об’єм пояснювальної̈ записки 68 сторінки. У роботі представлено 7 графічних рисунка та 4 таблиці. Кількість бібліографічних посилань – 15. Мета роботи – Створення презентаційного VR-портфоліо кафедральних напрямів навчання. Для реалізації̈ поставленою мети поставлені наступні задачі: - аналіз методів та засобів розробки презентаційного VR-портфоліо кафедральних напрямів навчання; - аналіз сайту для створення VR-презентацій sentiovr.com; - аналіз кафедри для створення презентації; - створення VR-презентації кафедри.
SENTIOVR, ВІРТУАЛЬНА РЕАЛЬНІСТЬ, VR, КАФЕДРАЛЬНІ НАПРЯМИ НАВЧАННЯ, РОЗРОБКА, ІНТЕРАКТИВНІСТЬ, ПРЕЗЕНТАЦІЯ