Кавітаційне очищення стічних вод м'ясопереробних підприємств

В Україні функціонує чимало малих підприємств з перероблення м’ясної сировини. Як правило, вони розташовані у невеликих населених пунктах, часто займаючи незначні площі. Здебільшого такі підприємства практично не обладнані очисними спорудами, тому стічні води, зазвичай, скидають без належного очищення у природні водойми, що спричиняє їх забруднення й деградацію природних водних екосистем.
Кавітаційне очищення стічних вод м'ясопереробних підприємств / Р. В. Мних, Ю. В. Сухацький, О. І. Зінь, З. О. Знак // Вода в харчовій промисловості : зб. тез доп. Х Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених, аспірантів і студентів, Одеса, 21–22 березня 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса : ОНАХТ, 2019. – с. 64–65.
очищення стічних вод, м'ясопереробні підприємства, кавітаційне очищення стічних вод