Програмна підтримка розвитку поетичних здібностей у дітей

Коли з’являється задача навчити віршуванню дітей, треба звернути особливу увагу на те, щоб це було доступно та цікаво. Саме тут нам на допомогу приходять інформаційні технології. У роботі зосереджена увага на створенні тестів типу «обери риму», серед яких також будуть малюнки, а ще – на створенні гри, в якій необхідно буде підбирати риму до поданого слова, де можна буде встановити деякі додаткові налаштування як, наприклад, встановлення часового ліміту.
Лозовський С. С. Програмна підтримка розвитку поетичних здібностей у дітей / С. С. Лозовський, В. Б. Владімірова // Стан, досягнення і перспективи інформаційних систем і технологій – 2019 : матеріали ХІХ Всеукр. наук.-техн. конф. молодих вчених, аспірантів та студентів, Одеса, 22 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій, ННІ комп’ютер. систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П. М. Платонова, Фак. комп’ютер. інженерії, програмування та кіберзахисту ; орг. ком.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019 р. – Ч. 1. – с. 50–52. : – Бібліогр.: 3 назв.
поетичні здібності у дітей, розвиток поетичних здібностей, ігри з римами, розробка додатку