Про особливості організації самостійної роботи студентів

Основне завдання вищої освіти полягає у формуванні творчої особистості фахівця. Це сприяє створенню нових форм та методів вищої освіти, спрямованих на розширення сфери самостійної діяльності студентів, які формують навички самоорганізації, самоосвіти, інноваційної діяльності.Враховуючи той аспект, що кожна людина повинна навчитися самостійно здобувати знання впродовж життя, значно зростає роль вищого навчального закладу у вмінні студента самостійно навчатися.
Ботіка Т. С. Про особливості організації самостійної роботи студентів / Т. С. Ботіка // Розвиток методологічних основ вищої освіти в ОНАХТ : матеріали 48-ї наук.-метод. конф., Одеса, 12-13 квіт. 2017 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – Одеса, 2017. – С. 221–222.
самостійна робота, самостійна діяльність, самоосвіта, освіта