107941 Система кондиціонування гранульованих мінеральних добрив

Система кондиціонування гранульованих мінеральних добрив, що містить апарат обробки повітря (2), відцентровий вентилятор (4) та відцентровий насос (3) для циркуляції охолоджуючої рідини, яка відрізняється тим, що додатково містить абсорбційну бромисто-літієву холодильну машину (1), теплофікаційний теплообмінник (5) та відцентровий насос (6) для теплоносія, при цьому вхід теплообмінних секцій (7) апарата обробки повітря (2) через відцентровий насос (3) для циркуляції охолоджуючої рідини - холодоносія сполучений з виходом випарника (11) абсорбційної бромисто-літієвої холодильної машини (1), вихід теплообмінних секцій (7) апарата обробки повітря (2) - з входом випарника (11) абсорбційної бромисто-літієвої холодильної машини (1), перший вхід теплофікаційного теплообмінника (5) сполучений з трубопроводом потоку, що утилізується від виробництва гранульованих мінеральних добрив, а перший вихід - з трубопроводом викидного потоку від виробництва гранульованих мінеральних добрив, другий вихід теплофікаційного теплообмінника (5) сполучений з входом генератора (13) абсорбційної бромисто-літієвої холодильної машини (1), другий вхід через відцентровий насос (6) для теплоносія - з виходом генератора (13) абсорбційної бромисто-літієвої холодильної машини (1), а вхід відцентрового вентилятора (4) сполучений з виходом поворотного повітропроводу (9) апарата обробки повітря (2).
Пат. на корисну модель 107941 Україна, МПК (2016.01) C05G 5/00, B01J 2/00. Система кондиціонування гранульованих мінеральних добрив / Лагутін А. Ю., Гоголь М. І., Желіба Ю. О., Чічелов В. О. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. – № u2015 13059 ; заявл. 29.12.2015 ; опубл. 24.06.2016, Бюл. № 12.
мінеральні добрива, гранульовані добрива, кондиціонування добрив, обробка повітря, відцентровий вентилятор, відцентровий насос, абсорбційна бромисто-літієва холодильна машина, теплофікаційний теплообмінник