Актуальність потреби у фізичному вихованні для студентів –програмістів

Зовсім тиха, на перший погляд, діяльність студентів-програмістів насправді є дуже небезпечною. Однак правильна оцінка загроз і започаткована ще під час навчання у вузі звичка вести здоровий спосіб життя, зокрема долучатися до регулярного заняття фізичними вправами, можуть звести розвиток потенційних захворювань до мінімуму.
Богун Р. А. Актуальність потреби у фізичному вихованні для студентів –програмістів / Р. А. Богун ; наук. кер. Л. М. Цапенко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 450–451.
фізичне виховання студентів, програмісти