Для формування здорового способу життя вкрай важливо правильно підібрати для себе раціон харчування. У свою чергу, для цього потрібно мати рецепти, що будуть задовольняти потреби користувача. Метою цієї роботи є розробка мобільного додатку для швидкого пошуку рецептів.
Трофимчук В. С. Розробка мобільного додатку на Android для швидкого пошуку рецептів за потребою користувача / В. С. Трофимчук ; наук. кер. С. В. Болтач // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХIІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 03–05 жовт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. О. М. Кананихіна. – Одеса : ФОП Бондаренко М. О., 2019. – С. 464–465.
мобільний додаток, пошук рецептів, потреба користувача