Підвищення ефективності цільового використання партій зерна пшениці

Проведено наукові дослідження, метою яких було формування партій зерна різних показників якості і поліпшення економічного ефекту різних класів зерна за рахунок фракціонування. Доведено, що технологія фракціонування зерна дозволяє більш раціонально використовувати технологічний потенціал зерна та його запаси для власних потреб і на експорт.
Бошканяну Х. О. Підвищення ефективності цільового використання партій зерна пшениці / Х. О. Бошканяну, А. А. Ревенко ; наук. кер. А. В. Борта, Г. М. Станкевич // Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва : тези доп. Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених і студентів, присвяч. 50-річчю заснування Харк. держ. ун-ту харчування та торгівлі, Харків, 6 квіт. 2017 р. – Харків, 2017. – Ч. 1. – С. 217.
зерно пшениці, цільове використання зерна, фракціонування зерна, якість зерна