Розробка стратегії запобігання банкрутству підприємства в умовах мінливого зовнішнього середовища ЗАТ «Одесакондитер»

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра економічна теорія та фінансово-економічна безпека
Дана робота складається з трьох розділів. Перший розділ розкриває теоретичні основи інституту банкрутства як інструменту регулювання діяльності неплатоспроможних підприємств. Досліджено поняття, причини та наслідки банкрутства, вивчено особливості регулювання діяльності неплатоспроможних підприємств з урахуванням зарубіжного досвіду та положень законодавства України. У другому розділі проведено аналіз економічної діяльності підприємства ЗАТ «Одесакондитер», а саме надано загальну характеристику підприємства, проведено аналіз господарської діяльності підприємства, здійснено оцінку фінансового стану підприємства як основи для діагностики його банкрутства. У третьому розділі запропоновано заходи щодо запобігання банкрутству ЗАТ «Одесакондитер» в умовах мінливого зовнішнього середовища. У висновках викладена пропозиція автора щодо шляхів вдосконалення системи запобігання банкрутству підприємства в умовах соціально-економічної ситуації в країні шляхом розроблення відповідних організаційних заходів. Кваліфікаційна робота містить: текстової частини – 65 стор.
Мета дослідження – є здійснення комплексного дослідження теоретичних засад інституту банкрутства як інструменту регулювання діяльності неплатоспроможних підприємств, визначення шляхів і перспектив запобігання та протидії банкрутству підприємства, в тому числі, з урахуванням тенденцій сучасної науки та практики, а також внесення теоретично обґрунтованих пропозицій щодо розробки заходів запобігання банкрутству підприємства в умовах мінливого зовнішнього середовища.