Особливості методичного забезпечення дисциплін кафедри безпеки життєдіяльності

В новому Законі України «Про вищу освіту» є багато новацій, які, зокрема, стосуються скорочення кількості дисциплін. В рамках академічної автономії вищі навчальні заклади самі вирішуватимуть, якими шляхами досягати стандартів, що встановлює Міносвіти, вибираючи відповідні дисципліни з урахуванням зменшення кількості навчальних годин на 1 кредит з 36 до 30 годин.
Нетребський, О.А. Особливості методичного забезпечення дисциплін кафедри безпеки життєдіяльності / О.А. Нетребський, В.М. Лисюк // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 157-160: рис.
методичне забезпечення дисциплін, кафедра безпеки життєдіяльності, навчальний процес