Шляхи оптимізації самостійної фізкультурноспортивної діяльності студентів

Одним із головних завдань процесу стимулювання самостійної діяльності є активізація фізкультурного інтересу, оскільки без цього психологічного механізму не може здійснюватися розвиток мотиваційної та емоційної сфер людини у фізкультурній діяльності.
Максимчук, Б.В. Шляхи оптимізації самостійної фізкультурно-спортивної діяльності студентів / Б.В. Максимчук, В.В. Шевченко // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 56.
фізкультурно-спортивна діяльність студентів, здоров’я студентів, стимулювання самостійної діяльності, фізкультурний інтерес