Сутність поняття «Соціальне сирітство»

На сьогоднішній день, ніхто не знає яка точна кількість «соціальних сиріт» в Україні. Деякі експерти називають цифри від 3 до 5 мільйонів дітей, які позбавлені або ж не досить наділені батьківською увагою. В наш час ця проблема в зв’язку з нападом Російської Федерації стала ще більш гострою, адже діти майже не бачать свого батька, їх психологічний стан порушений, діти не отримують належного нагляду через відсутність коштів та умов для цього.
Скрипник К. І. Сутність поняття «Соціальне сирітство» / К. І. Скрипник; наук. кер. К. В. Мануїлова // Актуальні аспекти соціально-економічного розвитку України: погляд молоді : тези ІV Всеукр. студент. наук.-практ. конф., Одеса, 20-21 жовт. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т. Навч.-наук. ін.-т прикладної економіки і менеджменту ім. Г. Е. Вейнштейна. – Одеса, 2022. – С. 66-67. – Бібліогр.: 5 назв.
соціальне сирітство, батьківська увага, інститут сім’ї