Створення веб-додатку для вивчення дисципліни «Чисельні методи»

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра інформаційних технологій та кібербезпеки
Кваліфікаційна робота (пояснювальна записка) містить 113 сторінок, 40 рисунків, 7 таблиць, 2 додатки, список джерел з 25 найменувань. Розробка веб-додатку для вивчення дисципліни «Чисельні методи» дуже актуальна в наш час, оскільки це дозволяє студентам вивчати матеріал на відстані та у зручний для них час. Розроблений додаток містить різні інтерактивні матеріали, такі як відеоуроки, аудіо-лекції, практичні завдання, ігри та інші форми активного навчання. Він забезпечує студентам можливість здійснювати самостійну роботу, без необхідності постійного контакту з викладачем або іншими студентами. Це дає можливість студентам розвивати свої знання та навички у вільний для них час та у зручному для них темпі. У загальному, розробка веб-додатку для вивчення дисципліни «Чисельні методи» дуже корисна та актуальна, оскільки дозволяє студентам отримати доступ до якісної освіти в будь-який час та з будь-якого місця. Мета і завдання розробки. Метою дослідження є розробка веб-додатку для вивчення дисципліни «Чисельні методи». Об’єктом дослідження є процес вивчення дисципліни «Чисельні методи», взаємодія здобувачів освіти та викладачів. Предметом дослідження є веб-додаток для вивчення дисципліни «Чисельні методи».
ВЕБ-ДОДАТОК, БАЗА ДАНИХ, ПРОЕКТУВАННЯ, ПРОГРАМНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ, ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА