Формування ціннісного ставлення майбутніх фахівців-технологів до свого здоров’я

Мета роботи - виявлення сукупності умов, які сприятимуть формуванню у майбутніх фахівців-технологів ціннісного ставлення до здоров`я у процесі професійної підготовки. Відповідно до мети визначені такі завдання: 1) виявлення ставлення студентів до фізичної культури; 2) вивчення ступеню вивченості проблеми формування мотиваційних основ, щодо ціннісного ставлення до здоров`я майбутніх фахівців-технологів.
Павлюк О. В. Формування ціннісного ставлення майбутніх фахівців-технологів до свого здоров’я / О. В. Павлюк, Т. В. Захлевська // Педагогіка здоров’я : зб. наук. пр. VII Всеукр. наук.-практ. конф., Чернігів, 7–8 квіт. 2017 р. / Чернігів. нац. технол. ун-т. – Чернігів, 2017. – Т. 1. – С. 439–444. – Бібліогр.: 5 назв.
здоров`я, фізична культура, студенти