Моніторинг популярності вищих навчальних закладів та аналіз їх рейтингу

В наш час невід’ємною складовою наукової діяльності є якість освіти. Більшість іноземних вищих навчальних закладів роблять великий вклад у розвиток наукової діяльності та освітнього рівня, створюючи багато дослідницьких центрів та лабораторій для молодих вчених, аспірантів та магістрів за допомогою яких забезпечується проектування та розробка новітніх передових технологічних рішень.
Винник А. С. Моніторинг популярності вищих навчальних закладів та аналіз їх рейтингу / А. С.Винник, А. В. Селiванова // Стан, досягнення і перспективи інформаційних систем і технологій – 2019 : матеріали ХІХ Всеукр. наук.-техн. конф. молодих вчених, аспірантів та студентів, Одеса, 22 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій, ННІ комп’ютер. систем і технологій «Індустрія 4.0» ім. П. М. Платонова, Фак. комп’ютер. інженерії, програмування та кіберзахисту ; орг. ком.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019 р. – Ч. 1. – с. 13–15 : рис. – Бібліогр.: 3 назв.
вищий навчальний заклад, процес освіти студентів, аналіз статистики вузів, моніторинг освітньої системи