Створення сайту циклової комісії спецдисциплін технологічного циклу ВСП ОТФК ОНТУ

ВСП "ОТФК ОНТУ", Відділення Комп`ютерних систем
В час технологій, коли інформація передається через інтернет, важливо мати можливість отримання цієї інформації. Щодня більшість людей на планеті користуються веб-додатками, читаючи новини чи керуючи своїм бізнесом. З цього можливо зроби висновок, що люди, які вміють налаштовувати, виправляти помилки чи створювати інтернет додатки - потрібні та вносять немалий внесок в розвиток населення. Адже багато учнів, студентів, підприємців, будь кого, користуються інтернетом для пошуку потрібних їм даним. Інтернет – система сполучених комп’ютерних мереж, що набувала великої популярності в світі та без котрою вже неможливо уявити сучасне життя. Станом на 2019 рік більшість населення Землі мали доступ до мережі Інтернет. Інтернет є основою для розміщення величезної кількості інформаційних ресурсів і послуг, взаємопов'язані гіпертекстові документи Всесвітнього павутиння (World Wide Web — WWW).
Зібрання