Выполнен анализ существующих методов экстрагирования биологически активных веществ с растительных материалов. В качестве перспективного метода извлечения биологически активных веществ предложен метод микроволнового экстрагирования, который позволяет получить экстракт с новыми свойствами и сократить время экстрагирования.
The analysis of the existing methods of extraction of biologically active substances from plant materials. As a promising method for extracting biologically active substances, a microwave extraction method has been proposed, which makes it possible to obtain an extract with new properties and to reduce the extraction time.
Виконано аналіз існуючих методів екстрагування біологічно активних речовин з рослинних матеріалів. Як перспективний методу вилучення біологічно активних речовин запропонований метод мікрохвильового екстрагування, який дозволяє отримати екстракт з новими властивостями і скоротити час екстрагування.
Георгиеш, Е. В. Методика получения экстрактов Lactuca virosa методом микроволнового экстрагирования / Е. В. Георгиеш // Інновації в суднобудуванні та океанотехніці : матеріали X Міжнар. наук.-техн. конф., Миколаїв, 26–28 верес. 2019 р. / Нац. ун-т кораблебудування ім. адм. Макарова. – Миколаїв, 2019. – Т. 2. – С. 422–426 : рис. – Бібліогр.: 9 назв.
микроволновое экстрагирование, экстракт, растворитель, время выдержки, интенсификация процесса, microwave extraction, extract, solvent, holding time, process intensification, мікрохвильове екстрагування, екстракт, розчинник, час витримки, інтенсифікація процесу