Сучасний погляд на розвиток активного туризму

В контексті проголошеного Генасамблеєю ООН 2017 року «Міжнародним роком сталого туризму в інтересах розвитку» ми маємо прекрасну можливість розглянути все різноманіття форм і параметрів стійкості в галузі. Однією з таких форм, без сумніву, можна вважати активний туризм. Адже давно відома істина, що рух - це життя!
Яготін, Р. С. Сучасний погляд на розвиток активного туризму / Р. С. Яготін // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 42–43.
туризм, розвиток туризму, активний туризм, спортивний туризм, туризм як виду спорту, активний відпочинок