Термодинамічний аналіз повітророздільної установки для виробництва технічнного кисню і азоту

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра кріогенної техніки
"Застосування кисню в медицині та енергетиці, у процесах зварювання та різання металу, у машинобудуванні та суднобудуванні, радіоелектронній та хімічній промисловості призвело до створення універсальних повітророздільних установок для отримання як рідкого, так і газоподібного кисню та азоту. У роботі виконано термодинамічний розрахунок однієї з таких установок для отримання газоподібного кисню та газоподібного азоту, що переробляє 5000 м3/год повітря. Досліджено влив на робочі характеристики установки шляхом застосування крученихтеплообмінних апаратів з оребреними дротом трубками; ректифікаційних поперечних тарілок із сепарацією фаз із відбійниками. Розроблено формалізовану математичну модель для термодинамічного розрахунку двопоточноготеплообмінного апарату, яка дозволяєпроаналізувати працездатність апарату, йогоенергетичні характеристики (ККД, втрати, розподілвтрат за елементами тощо)."
повітророздільна установка, кисень, азот, термодинамічний аналіз, двопоточнітеплообмінні апарати, енергетична ефективність