Інвестиційне забезпечення розвитку молочної галузі в Україні

Ескіз недоступний
Перспективи розвитку молочної галузі в Україні є досить високими, країна має потенціал стати провідним виробником якісної молочної продукції в Європі та розширити свій експорт на зарубіжжя. Перспективи розвитку молочної галузі в Україні є досить великими. Україна має великий потенціал у виробництві якісної молочної продукції завдяки наявності потужного скотарства і земельних ресурсів. Крім того, світовий попит на молочні продукти зростає, що створює додаткові можливості для експорту української молочної продукції на зарубіжні ринки. З початком повномасштабної війни експорт став порятунком для галузі. Через вимушену міграцію населення та економічну кризу в Україні відбулося суттєве зниження споживання олокопродуктів. Навіть при істотному скороченні виробництва молока, надлишки виявилися надто великими.
Ровінська А. О. Інвестиційне забезпечення розвитку молочної галузі в Україні / А. О. Ровінська; нук. кер. В. Р. Шишлюк // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. технол. ун-т; гол. ред. Л. В. Іванченкова. – Одеса, 2023. – С. 248-249. – Бібліогр.: 2 назв.
інвестиційне забезпечення, молочні продукти, молочна галузь