Перспектива SMM маркетингу в формуванні здорового способу життя молоді

В умовах розвитку інформаційних технологій значною популярністю користується реклама у соціальних мережах, або соціальний медійний маркетинг SMM (SocialMediaMarketing) - це комплексна робота всередині соціальних медіа (блогах, форумах, мережених, спільнотах), спрямована на просування товару чи послуги у будь-якому місці спілкування. Найважливішою її перевагою є те, що активним рекламоносієм виступає сам користувач.
Коваль, О. В. Перспектива SMM маркетингу в формуванні здорового способу життя молоді / О. В. Коваль, А. Г. Абрамова // Проблеми формування здорового способу життя у молоді : зб. матеріалів ХІ Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учених та студентів з міжнар. участю, Одеса, 4–6 жовт. 2018 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; гол. ред. Б. В. Єгоров. – Одеса, 2018. – С. 308–309.
здоровий спосіб життя, здоров'я, SMM маркетинг, здоров'я молоді, соціальний медійний маркетинг