Комплекс комп’ютерних дисциплін є основою підготовки кваліфікованого фахівця з автоматизації. Неперервність підготовки інженерів з інформатики, комп’ютерної техніки та сучасних комп’ютерних технологій – це вимога роботодавців, виконання якої безумовно гарантує конкурентоспроможність випускників ОНАХТ на ринку праці.
Волков, В.Е. Особливості викладання комп’ютерних дисциплін студентам напряму підготовки «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» / В.Е. Волков // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 14 - 15.
викладання комп’ютерних дисциплін, навчання студентів