87316 Регульований шестиланковий шарнірно-важільний механізм поступального переміщення об’єкта

Шестиланковий важільний механізм поступального переміщення об'єкта, що містить корпус, ведучий вал, кривошип, шатун кривошипно-повзунного механізму, повзун, додатковий шатун, циліндричні пальці, який відрізняється тим, що на циліндричному пальці шарнірного з'єднання шатуна кривошипно-повзунного механізму і повзуна рухливо і співісно з пальцем встановлено черв'ячне колесо, зачеплене з черв'яком, рухливо встановленим на підставі, жорстко закріпленій з шатуном кривошипно-повзунного механізму, і співісно сполученим з валом регулюючого електродвигуна, на черв'ячному колесі, на відстані, рівній довжині додаткового шатуна, нерухомо встановлений співісно з черв'ячним колесом циліндричний палець, з яким шарнірно сполучений об'єкт.
Пат. на корисну модель 87316 Україна, МПК (2014.01) F16H 21/00. Регульований шестиланковий шарнірно-важільний механізм поступального переміщення об’єкта / Амбарцумянц Р. В., Амбарцумянц К. Р., Арабаджи О. Д. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. - № u201303988 ; заявл. 01.04.2013 ; опубл. 10.02.2014, Бюл. № 3.
шарнірно-важільний механізм, регульований шестиланковий механізм, поступальне переміщення, ведучий вал, кривошип, кривошипно-повзунний механізм, шатун, повзун, циліндричні пальці, черв'ячне колесо