Товарознавча оцінка сиру «Голландський» вітчизняного виробництва та особливості митного регулювання при переміщенні через кордон України

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи
Випускна кваліфікаційна робота на здобуття ступеня вищої освіти «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023 р. Робота викладена на 85 сторінках, що містить 4 розділи, 9 ілюстрацій, 21 таблицю, 38 джерел в переліку посилань та 3 додатки. Об’єктом дослідження є зразку сиру твердого «Голландський» вітчизняного виробництва. Предмет роботи – асортимент твердих сирів; органолептичні та фізикохімічні показники їх якості, відповідність пакування та маркування. Метою кваліфікаційної роботи є проведення товарознавчої оцінки сирів твердих на прикладі сиру «Голландського» та вивчення особливостей митного регулювання при переміщенні через кордон України. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно сирів твердих, характеристика сирів та огляд факторів, що формують споживні властивості. У другому розділі представлені об’єкти та методи дослідження, наведена методологія визначення коду об’єктів дослідження згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена товарознавча оцінка зразків сиру «Голландський», за маркуванням та пакуванням, органолептичними, фізикохімічними показникам якості. Розглянуто застосування заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності при експорті сиру. Визначено країну походження зразків сиру «Голландський» та застосування преференційних заходів. Четвертий розділ містить заходи щодо охорони праці, заходи забезпечення безпечної евакуації персоналу під час пожежі; протипожежне водопостачання – зовнішнє і внутрішнє; категорії приміщень і будівель за вибухопожежною і пожежною небезпекою; основні причини виникнення горючого середовища і загоряння в електричному устаткуванні та ін. За результатами роботи представлені висновки та пропозиції.
тверді сири, товарознавча оцінка, показники якості, митне регулювання, нормативні документи