В роботі розглянуто особливості захисту інформаційних ресурсів приймальної комісії, яка використовується, як засіб обробки та зберігання персональних даних абітурієнтів та вже студентів, що вже вступили до університету, що значно полегшує роботу приймальної комісії та прискорює якість надання даних до відділу навчання. Було виявлено основні недоліки та розглянути шляхи для удосконалення системи безпеки та збереження повної конфіденційності персональних даних вступників. Представлена схематична структура часткового алгоритму із захисту системи.
Мороз А. М. Управління захистом інформаційно-аналітичної системи (ІАС) приймальної комісії ОНТУ (ОНАХТ) / А. М. Мороз, Н. О. Похлєбіна // Стан, досягнення та перспективи інформаційних систем і технологій : матеріали XXII Всеукр. наук.-техн. конф. молодих вчених, аспірантів та студентів, Одеса, 21–22 квіт. 2022 р. / Одес. нац. технол. ун-т ; орг. ком: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса : ОНТУ, 2022. – С. 68–70 : рис. – Бібліогр.: 6 назв.
персональні данні, захист інформаційних баз, інформаційно-аналітична система