Професійна спрямованість фізичного виховання студентів технологічного ЗВО

Одним із напрямів системи фізичного виховання є прикладний, який являє собою профілювання процесу фізичного виховання до конкретних видів праці. Таке використання фізичного виховання безпосередньо у виробничих цілях має велике значення (покращення якості професійної підготовки кадрів, скорочення строків оволодіння професійними вміннями й навиками, збільшення продуктивності праці).
Болтоматіс Д. В. Професійна спрямованість фізичного виховання студентів технологічного ЗВО / Д. В. Болтоматіс, Н. В. Павлова // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 312–314.
фізичне виховання, студенти технологічного ЗВО, професійно-прикладна фізична підготовка