Нові біоцидні речовини в галузі текстильної промисловості

В останні роки проблема визначення рівня екологічної безпечності та гігієнічності одягових і інших типів текстильних матеріалів приваблює значну увагу спеціалістів текстильної промисловості. Особливо актуальним завданням є розробка текстильних матеріалів з протигрибковими властивостями. Наведено схему тіосульфонатів, синтезованих на кафедрі технології біологічно активних сполук, фармації та біотехнології Національного університету “Львівська політехніка” та способи одержання полімерних матеріалів на їх основі.
Мартиросян, І. А. Нові біоцидні речовини в галузі текстильної промисловості / І. А. Мартиросян, О. В. Пахолюк, В. І. Лубенець // Стан і перспективи розвитку хімічної, харчової та парфумерно-косметичної галузей промисловості : матеріали ІІІ Всеукр. наук.-практ. конф., Херсон, 5–6 черв. 2019 р. / Херсон. нац. техн. ун-т. – Херсон, 2019. – С. 36–38 : рис. – Бібліогр.: 4 назв.
біоцидні речовини, текстильна промисловість, екологічна безпечність, гігієнічність, біоцидний текстиль, нанотехнології, тіосульфонати