Науково-методичне забезпечення дисциплін кафедри безпеки життєдіяльності

Навчально-методичне забезпечення навчальних дисциплін кафедри БЖД «Безпека життєдіяльності та основи охорони праці» і «Охорона праці та цивільний захист в галузі», які є обов’язковими, призначене для раціонального використання людських, фінансових та інших ресурсів, що доцільно спрямовувати на індивідуальну роботу із здобувачами освіти, вирішення питань розвитку закладу вищої освіти, виконання наукових та освітніх проектів, міжнародну співпрацю.
Фесенко О. О. Науково-методичне забезпечення дисциплін кафедри безпеки життєдіяльності / О. О. Фесенко, В. М. Лисюк, З. М. Сахарова // Забезпечення якості вищої освіти : матеріали Всеукр. наук.-метод. конф., Одеса, 10–12 квіт. 2019 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій ; ред. кол.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2019. – С. 21–23. – Бібліогр.: 2 назв.
науково-методичне забезпечення, кафедра безпеки життєдіяльності