Сторінки друку – 1970-1979

Автори
Одеський національний технологічний університет, Науково-технічна бібліотека
Даний покажчик містить праці вчених, які видані під час їх роботи у ЗВО з 1970 по 1979 рік. Збірник включає монографії, підручники, навчальні посібники та науково-технічні інформаційні видання, статті, надруковані у збірниках наукових праць Одеського технологічного інституту харчової промисловості (нині – Одеський національний технологічний університет), інших вузів та науково-дослідницьких закладів. Також представлені матеріали конференцій, публікації в періодичних виданнях, автореферати, дисертації, патенти, авторські свідоцтва та інше. Матеріал систематизовано та розміщено в 13 розділах за типологічними ознаками. Подальше викладання матеріалу – за алфавітом авторів та назв. Відомості про патенти та авторські свідоцтва подаються за нумераційною послідовністю. Бібліографічний опис здійснюється мовою видання та згідно з діючою нормативно-технічною документацією. Для прискорення пошуку потрібної інформації в кінці збірника розміщено іменний покажчик. Бібліографічний покажчик стане у нагоді науково-технічним, інженерно-технічним співробітникам, бібліотечним працівникам та аспірантам.
Сторінки друку – 1970-1979: бібліографічний покажчик наукових праць співробітників / Одес. нац. технол. ун-т. Наук.-техн. б-ка. – Одеса, 2023. – 509 с. – (Сер. Наукові публікації)