Важливе місце в системі практичної підготовки сучасного фахівця займає самостійна робота студентів. Життям доведено, що тільки ті знання, які студент здобув самостійно, завдяки власному досвіду, думці і дії, будуть насправді міцні.
Соловей, А.О. Дослідницька самостійна робота – важлива складова практичної підготовки студентів / А.О. Соловей // Роль комплексного дипломного проектування у підвищенні якості підготовки фахівців: електрон. зб. тез 45-ї наук.-метод. конф. виклад. акад., Одеса, 9 - 10 квіт. 2014 р. / Одес. нац. акад. харч. технологій. – О., 2014. - С. 4.
дослідницька самостійна робота, практична підготовка студентів, вищі навчальні заклади, сучасний фахівець