Ресурси влади в постіндустріальному суспільстві

Постіндустріалізм – теорія нової стадії розвитку суспільства, який слідує за індустріальним суспільством. Провідна роль в такому суспільстві відводиться сфері послуг, науки, освіти, а основним об'єктом діяльності стає торгівля інформацією. Ресурси влади – це всі ті засоби, використання яких забезпечує вплив на об’єкт влади відповідно до цілей суб’єкта.
Нікітчіна А. О. Ресурси влади в постіндустріальному суспільстві / А. О. Нікітчіна ; наук. кер. Є. В. Іванов // Збірник наукових праць молодих учених, аспірантів та студентів / Одес. нац. акад. харч. технологій; гол. ред. Б. В. Єгоров, заст. гол. ред. Н. М. Поварова, відп. ред. Г. М. Станкевич. – Одеса: ОНАХТ, 2017. – с. 222–224 : – Бібліогр.: 7 назв.
постіндустріалізм, ресурси влади, постіндустріальне суспільство