Метою роботи є організація самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні».
Скляр, Л.Б. Організація самостійної роботи студентів при вивченні дисципліни «Облік і звітність в оподаткуванні» / Л.Б. Скляр // Перспективи розвитку науково-методичного забезпечення навчального процесу в умовах запровадження нового Закону України «Про вищу освіту» : матеріали 46-ї наук.-метод. конф. ОНАХТ, Одеса, 8-10 квіт. 2015 р. – Одеса, 2015. – С. 176-178: рис.
самостійна робота студентів, вивчення дисципліни, облік і звітність в оподаткуванні, організація навчального процесу