Товарознавча оцінка сиркових десертів та особливості митного регулювання при переміщенні через кордон України

Ескіз недоступний
ОНТУ, кафедра товарознавства та митної справи
Кваліфікаційна дипломна робота на здобуття освітньокваліфікаційного рівня «Бакалавр» за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, освітня програма «Комерційна діяльність і товарознавство та експертиза в митній справі». Одеський національний технологічний університет. Одеса. 2023р. Робота викладена на 89 сторінках, що містить 4 розділи, 6 ілюстрацій, 20 таблиць, 39 джерел в переліку посилань та 3 додатки. Об’єктом дослідження є три зразки сиркових десертів з полуничним наповнювачем вітчизняних та іноземних виробників різних торгових марок. Метою кваліфікаційної роботи є проведення товарознавчої оцінки сиркових десертів та вивчення особливостей митного регулювання при їх переміщенні через кордон України в режимі експорт. У першому розділі представлено аналіз сучасного стану та перспективи розвитку імпортно-експортних операцій відносно сиркових десертів, наведена класифікація сиркових виробів та їх характеристика, визначено фактори, що формують споживні властивості сиркових десертів та розглянуто вимоги до якості і дефекти сиркових десертів. У другому розділі наведено опис об’єктів та методів дослідження, а також опис методології визначення коду сиркових десертів згідно до української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності. У третьому розділі наведена оцінка якості сиркових десертів за станом пакування, маркування, органолептичними та фізико-хімічними показниками; розглянуто особливості нетарифного регулювання при переміщенні через митний кордон України і визначення країни походження сиркових десертів та застосування преференційних заходів. В четвертому розділі проаналізовано потенційно небезпечні та шкідливі фактори на підприємстві торгівлі, розміщення виробничого устаткування при організації робочого місця товарознавця на підприємстві роздрібної торгівлі, вимоги безпеки під час експлуатації персонального комп’ютера, заходи т засоби з пожежовибухобезпеки та ін. За результатами роботи сформульовані висновки та пропозиції.
якість, товарознавство, торгівля, сиркові десерти, митне регулювання