Інформаційні технології і автоматизація – 2023

Ескіз недоступний
Автори
Одеський національний технологічний університет
Збірник включає матеріали доповідей учасників конференції, які об'єднані за тематичними напрямками конференції. Збірник буде корисним як для фахівців і працівників фірм, зайнятих в області ІТ та автоматизації, так і для викладачів, магістрів і студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за напрямами і спеціальностями програмного забезпечення, обчислювальної техніки і автоматизованих систем, прикладної математики та обробки інформації, буде корисним професіоналам з комп'ютерного моделювання та розробки комп'ютерних ігор. Результати досліджень у збірнику представляють собою своєрідний зріз сучасного стану справ в перерахованих галузях знань, який може допомогти як фахівцям, так і студентам університетів скласти загальну картину розвитку інформаційних технологій та пов'язаних з ними питань.
Інформаційні технології і автоматизація – 2023 : матеріали XVІ Міжнар. наук.-практ. конф., Одеса, 19–20 жовт. 2023 р. / Одес. нац. технол. ун-т, Ін-т комп'ютер. інженерії, автоматизації, робототехніки та програмування ім. П. Н. Платонова ; орг. ком.: Б. В. Єгоров (голова) та ін. – Одеса, 2023. – 451 с.