На сьогоднішній день існує об'єктивна необхідність цілеспрямованого формування у молодих людей способу життя, підпорядкованого принципам турботи про власне здоров'я і здоров'я оточуючих, відмови від шкідливих звичок і профілактиці різних соціальних явищ.
Скрипніченко Д. М. Первинна профспілкова організація студентів ОНАХТ – одна із складових здорового способу життя / Д. М. Скрипніченко // Проблеми формування здорового способу життя у молоді: зб. матеріалів VI Всеукр. наук.-практ. конф. молодих учен. та студ. з міжнар. участю, Одеса, 5-6 листоп. 2013 р. / ОНАХТ, Пром. торг. компанія Шабо.-О., 2013. - С.250.
профспілкова організація студентів, студенти ОНАХТ, здоровий спосіб життя