124360 Пристрій для очистки димових газів від оксидів сірки, азоту та вуглецю

Пристрій для очистки димових газів від оксидів сірки, азоту та вуглецю, що містить вузол очистки, який включає конфузор, камеру змішування та дифузор, зрошувальний пристрій, розташований всередині вузла очистки та вузол відділення рідини від димового газу, який відрізняється тим, що він додатково містить нагнітач, камеру змішування та вузол попереднього охолодження, всередині якого розташований зрошувальний пристрій, як зрошувальні пристрої використовують форсунки, як вузол попереднього охолодження використовують перший теплообмінник-ежектор, що містить конфузор, всередині якого на виході розташована перша форсунка, сполучена з ємністю для охолоджуючого агента, та дифузор, як вузол очистки використовують другий теплообмінник-ежектор, всередині якого на виході з конфузора розташована друга форсунка, сполучена з ємністю для води, при цьому вихід нагнітача сполучений з камерою змішування, яка через патрубок подачі димових газів сполучена з оточуючим середовищем, та з конфузором першого теплообмінника-ежектора, дифузор якого сполучений з конфузором другого теплообмінника-ежектора, дифузор якого сполучений з віддільником рідини.
Пат. на корисну модель 124360 Україна, МПК (2018.01) B01D 53/34 (2006.01), B01D 53/46 (2006.01), B01D 47/00. Пристрій для очистки димових газів від оксидів сірки, азоту та вуглецю / Когут В. О., Бутовський Є. Д., Бушманов В. М., Хмельнюк М. Г., Швець В. Т. ; власник Одес. нац. акад. харч. технологій. – № u201709196 ; заявл. 18.09.2017 ; опубл. 10.04.2018, Бюл. № 7.
димові гази, очистка димових газів, конфузор, камера змішування, дифузор, зрошувальний пристрій, вузол відділення рідини, нагнітач, теплообмінник-ежектор, форсунки, охолоджуючий агент